× историята ×Адро бе едно обикновено планинско градче, сгушено в сините, заскрежени хребети, вълнувано от потайни студени ветрове, слизащи от непристъпните върхове нощем.В планинските дебри се криеше пещера, скрита зад малинаци и розови храсти. Една нощ мрачния масив оживя. Небесата се обагриха в пурпурно, а звездите угаснаха. Печално запя северняка.
Вход

Забравих си паролата!

× старите богове ×Пролятата монаршеска кръв събуди, онова, което спеше в планините на Адро.В пещерата от векове спяха три легенди, застинали във времето в гранитна статуя. Преданията, с които някога старците хранеха своите внуци бяха вече будни. Онова, което людете считаха за езическо поверие бе придобило съвсем реални и плътски форми. Първо от летаргията се надигна Немесис, горящ от нестишимата нужда от възмездие. Последва го Дамарис -жаждата справедливата и нужна революция, сетне се пробуди и Сепфора- тихото примирени и опрощение.
Latest topics
×диктаторът×Двореца се тресеше от злокобен глъч. Песента на неуморни шпаги звънеше из коридорите, гръмовните баритони на пушките разклащаха кристалните полилеи.От тронната зала се донесе сподавен крик и царската кръв потече по белия мрамор, вплитайки се в жилките му, пробивайки чак до земните недра. Алдред-Ал Ноар победоносно се отпусна върху окървавения престол с въздишка.

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 20, на Нед Яну 26, 2014 10:39 am

he's not bleeding on the ballroom floor just for the attention. cause that's just ridiculously odd: балната зала

Go down

he's not bleeding on the ballroom floor  just for the attention. cause that's just ridiculously odd: балната зала Empty Re: he's not bleeding on the ballroom floor just for the attention. cause that's just ridiculously odd: балната зала

Писане by sterling-al isidro- on Пон Яну 27, 2014 6:05 pm

Стерлинг подпираше лакът на рояла с гримаса на непреодолима и болезнена досада на лице, беше маска, която напоследък носеше ужасно често в дворцовите среди. Чувстваше по-непотребен и от преспапието на писалището на Алдред, чиято единствена цел бе да разсейва посетителите му с пищността, родена изпод дланите на източните майстори на ковано желязо. И той беше това - красиво развлечение, екзотична птичка в кафез, която припява, когато някой почука по решетките на позлатената й клетка.
Не случайно се казваше Старлинг*, очевидно.
Беше лукаво изглеждащо, мрачно и сладкопойно създание, по което гостите на краля да шарят с погледи.
Усмихваше се презряно, почукваше с пръсти по абаноса, изсвирваше няколко изгубени в шумотевицата тона, на които пригласяше носово и се връщаше в взискателните обятия на собствената си зла участ, която носеше ужасна емералдова вратовръзка, непростимо варварски маниери и се наричаше Алред-Ал Ноар, сиреч, неговият драг братовчед, който всички за по-съкратено наричаха кралеубиеца. С няколко прости думи, чудесна компания за вечер, в която спокойно можеш да планираш самоубийство с нож за хляб.

Трелите на робството са най-сърцераздирателни. - помисли си и сведе глава, примирявайки се, след което поде псевдо-ерудиран монолог, който краля не слушаше изобщо, понеже бе зает да зяпа на всички страни параноично, подхвърляйки на всеки четвърт час нови и нови нареждания на многочислената си орда от охранници. Ако говореше на кристалния абажур над главата имаше повече шанс да получи жадуваното внимание, поне той нямаше неловко да го прегръща през кръста, докато хвърля погледи в деколтето на безличната брюнетка отсреща.

Не бе очаквал да бъде затворник и в собствения си дом.

Обърна се молебно към братовчед си, който се бе наел да ухажва политически някакъв роден посланик с рядка и проскубана плитка и ключово значение в обтегнатите отношения със запада, на име Рашид, когото трябваше да неизменно да омае.
Чудесно...

*Starling - англ. Скорец
sterling-al isidro-
sterling-al isidro-

Брой мнения : 41

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

he's not bleeding on the ballroom floor  just for the attention. cause that's just ridiculously odd: балната зала Empty Re: he's not bleeding on the ballroom floor just for the attention. cause that's just ridiculously odd: балната зала

Писане by .sebastian kydd on Пон Яну 27, 2014 10:28 pm

Да не би да искаше да се намираш на друго място в този определен момент?Да не би вратовръзката ти да стяга твърде много?Обичаш ли тази жена?Харесваш ли начина , по който тя ближе топките ти?Харесваш ли това, че предпочиташ да правиш анален секс с нея?Харесваш ли факта , че искаш да зяпаш гърбът й вместо да се любите до несвяст?Защо миналата нощ и сложи чувал на главата и крещеше името на секси градинаря?Тя да не би да е мазохист?Въобще знаеше ли с , кого си има работа?Ти знаеше ли?Тя приемаше ли те по този начин?Сляпа ли е?Или любовта ви е такава?Любов ли е все още?Не излизате вече толкова,нали?Тогава защо сте заедно на тази гала вечер?Защо тя се опитва да спечели вниманието ти?Ти не го ли искаш?Пак ли ще се удавиш в море от алкохол и ще я чукаш в тоалетната?Не я ли унижаваш?
СТИГА!Стига!
Сещаш  ли се за онази разговор?
-Спомняш ли си времето , когато те беше страх да не ме погълне някой поет , или аз него, тъй като ти е известно,че са ми слабост онези бунтар-интелектуалци, които пишат за любовта.А сега ..дори не си спомняш значението на думата "страх"!Преди ме виждаше,сега съм просто призрак.-каза ти тя и заплака.
-Обичам те.Това не стига ли,мила?-а ти опитваше да залъжеш себе си, че можеш да й дадеш любовта,която заслужава.

Оставяш я сама за момент и се отправяш към бара,защото вече усетил жаждата в устата си празнотата в чашата си ставаше гневен.Виждаш как всички носеха маски,колко добре се преструваха на някой друг.Дори не се опитваха да подобрят себе си.Ти беше същия.
ПРЕСТАНИ!Престани да лъжеш!
-Здравей.-казваш и намигаш на мъжа до себе си.
Беше добре запознат ,че това бе братовчеда на кралеубиеца.Оглеждаш го за момент и правиш вътрешна оценка,след секунда установяваш,че той е добре изглеждаш и предпочиташ да прекараш вечерта в разговори с някой симпатичен мъж  , отколкото да правиш секс с така наречената ти приятелка.
Чудесно!
.sebastian kydd
.sebastian kydd

Брой мнения : 13

Писане by sterling-al isidro- on Вто Яну 28, 2014 5:21 am

Стерлинг извърна глава, за да види нищожеството, което имаше смелостта да го заговори  и дори да направи онзи странен жест с очи, който тук бе почти обичай, с който да покажеш интереса си към дадена персона.
Усмихна се студено на незнакомеца, но нищо повече. Трябваше да бъде или чиста проба глупак, или безкористен смелчага, за да се опита да спечели вниманието му в зала, пълна с охрана, която, като майка-закрилница бдеше над него, втория престолонаследник, и краля.
Вероятно бе някаква незначителна фигура, щом до този момент не му го бяха представили, е, да, чарът му му печелеше завидна преднина пред Рашид, например, но Стерлинг нямаше право да се разсейва от държавните дела, а и вече беше обвенчан в свещен годеж.
- Дамата ви блуждае, сър. Некултурно е да я оставяте сама твърде дълго. - отвърна той, за да бъде по-тактичен в отказа си, а и беше празник, което го караше да се държи по-смирено от обикновено с навлеци като този.
Алдред се завърна с една от онези престъпно стипчиви напитки с рубинен цвят и му я подаде. Стерлинг вече се съмняваше, че братовчед му иска да го докара до алкохолен несвяст, но каква ли бе причината.. Намери отговора в сластно наблюдаващия го посланик, на което ал-Исидро отговори с покушение над ръкава на братовчед си, когото издърпа настрани от големия маскарад, в зимната градина, която ухаеше на разцъфващи орхидеи.
- Не си го мислиш сериозно, нали..
Никакъв отговор.
- Трябва да се шегуваш.
Мълчание.
- Отказвам да го повярвам.
Поредната доза липса на внимание.
- Искаш да разгневиш боговете? Да се простиш с благоволението на Сепфора. Чудесно, можеше да ми го кажеш още, когато дойдох тук. Така вече щях да съм преспал с половината ти прислуга. Не съм избран случайно да бъда жрец, сам знаеш, че нося божествения белег и ако ще жертвам бяса на богинята да ме връхлети, то ще е от любов, а не защото политиката ти го изисква.
Стъклената врата се разтрепера със стъклен писък, оставяйки кралят напълно сам.
Стерлинг, от своя стана, си вакантира малко  и скришно място в единия край на бара.
sterling-al isidro-
sterling-al isidro-

Писане by .sebastian kydd on Вто Яну 28, 2014 8:02 pm

Да не би самотата да се е превърнала в срамна болест?Защо всички бягат от нея?Може би , защото самотата те кара да мислиш!Спомняте ли си , какво е казал Декарт : "Мисля, следователно съществувам!", но по скоро в нашия случай е "Сам съм,следователно мисля". А ти в момента, за какво мислиш?Мислиш ли си за половинката ти, която е в края на залата и ти маха небрежно с ръка?За младия господин , който с така лекота те избягваше все едно си някоя зараза?Мислиш ли за вкусът алкохол в устата ти?За неотложните дела, които те чакаха на сутринта?Вписваш ли се добре в обстановката?Някой искаше ли те въобще тук?Беше ли свободен?Да не би да ти има нещо?Болен ли си?Наред ли е всичко?Ще се справиш ли?Можеш ли да спиш вечер в къщата, която не можеш да наречеш свой дом?Можеш ли да обичаш?Отново питам наред ли е всичко?Защо мислиш толкова   много?Опитай се да го кажеш на глас:Не съм добре.Не се получава нали?Не си спокоен?Поръчай си още едно!
Никой не иска да остава сам, защото му остава прекалено много време за мислене.А колкото повече мислиш, толкова по-умен става,следователно и по-тъжен.Но всеки можеше да забележи,че си нещастен.Опитай се да не бъдеш,все пак си толкова добър в това да не си този, който си!
Вече не вярваш в нищо.Вече не ставаш за нищо.Поне така го мислиш.От живота ти няма никаква полза.Какво ли дават тази вечер по кабелната, си мислиш!?
Имам една много добра новина за теб- от нещастието се отслабва.
Когато беше студент обожаваше да бъдеш сам, нали?Всички жени ти се струваха красиви и лесно можеше да имаш всяка една.И винаги си повтаряше :"Няма грозни жени-има малки чашки с водка".
Само че вече , когато пиеш разреден алкохол си говориш сам като някой клошар.Опитваш се да лъскаш бастуна,докато четеш и гледаш еротично списание с жени,но не се получава.Те вече не те привличат и си готов да го признаеш и пред себе си.
Приближаваш се по-близо до него , просто искаш контакт.
-Умело се опитваш да ми се изплъзнеш.
.sebastian kydd
.sebastian kydd

Писане by sterling-al isidro- on Вто Яну 28, 2014 8:24 pm

- Нима преминахме на "ти" толкова бързо? - беше риторичен въпрос, който се изплъзна от една осиротяла мозъчна гънка в объркания ум на Старлинг и се бе търкулнал чак до езика му неусетно. Нямаше съмнение, това бе наглият тип от преди малко, който съвсем отявлено започваше да губи позиции и сега Рашид със своята пасивна извратеност стоеше на челна позиция, докато ал-Исидро се похилкваше над чашата бренди на лошия навик на съдбата си да го среща с правилните хора на точните места.
- Да не би това да е западната мода, да досаждате на някого, докато не му писне от вас и не се предаде? Доста необичайна тактика, може би е време да я изпробвате на друго място. - говореше притаено и гърлено, с някакъв тъмен патос. Беше пасивна иронично-агресивна ситуация на сгрешена пиеса за един - сценарий, в който Старлинг попадаше комично често в последните месец.
- Не знам кой сте, не желая и да узнавам, но бих се радвал на възможността да освободите личното ми пространство доброволно, вече си имам нежелана компания за вечерта и кревата, за която братовчед ми се е погрижил, ако се интересувате да попаднете в неговия прочут сватовнически списък - обърнете се към личната му стража и може да се наредите сред избраниците. - отдъхна си с парлива глътка след всичките тези ядливи думи, след което нагло се обърна, за да погледне настоятелно към субекта на своите не-желания, след което премести поглед на другия такъв, който развяваше оплешивялата си плитка насам-натам, преследвайки разярения Алдред като гладно псе.

Нуждата му да се затрие от този користен свят бе вече на преден план, но уви нямаше нито семена от татул, а острите предмети бяха в оскъдица, благодарение на параноята на кралеубиеца. Старлинг неволно осъзна, че този прякор пасва като дантелена ръкавица на безочливата и студена същност на ал Ноар, което нямаше нищо общо с настоящата му ситуация, но бе някак непоносимо забавно...
Или просто бе прекалено многото бренди в кръвта му, онова, което го веселеше.

И все пак, намирисваше уреден брак.
Естествено.
Алдред обичаше пиршествата, тържествената музика и благоденствието на собствените си планове, които в момента включваха черноокия дипломатически дебил с осанка на свиреп арапин с нервно-психологически отклонения, който фъфлеше, докато произнасяше всички шептящи съгласни и смяташе, че "Аида" е просто марка шоколадови бонбони. Плановете на драгият му братовчед имаха неписана, зла поличба да се сбъдват.
Освен ако...
sterling-al isidro-
sterling-al isidro-

Писане by .sebastian kydd on Нед Фев 02, 2014 12:11 pm

Всичко,което беше важно всъщност не беше.Себастиан наблюдаваше и слушаше събеседника си с такъв интерес, които не можеше да се опиша.А той имаше характер граничещ с лудост.Имаше характер,който някои наричаха лудост.
Баща му го бе уморил алкохола,а майка му бе избягала.Остава съвсем сам , но това е друга история несвързана със сегашната.
-Добре,оставям те. - каза с твърд глас, макар да не искаше да си отива така лесно,но не искаше и да става като онези досадници,които мразеше от дъното на душата си.
Затова реши да се оттегли , докато все още можеше да запази самоуважението си.Знаеше много добре кой е този млад-красив господин и това му бе достатъчно,за да разбере ситуацията.
Погледна към дамата си и с въздишка реши да отиде при нея,колкото й да не му се искаше.Беше се надървил и нямаше друго спасение освен да я изчука в дупето.
Хвана я за ръка и я поведе към женската тоалетна.Тя знаеше много добре, какво се случва.Опита да се да каже нещо ,но устата й беше запушена с вратовръзката на Кид.Той хвана ръцете й и я обърна с гръб,влизайки в онези тесни кабинки.Разтвори бързо краката й и го вкара.Опита се да извика,но не успя.Тласъците бяха силни,мощни ,неописуеми.Усещаше ,че ще свърши, затова я обърна махна вратовръзката й почна да я чука в устата.След броени секунди устата на блондинката бе покрита със сперма.
Вдигна панталоните си без да каже нищо и излезна .Залата и хората бяха същите.Погледна един келнер и взе чаша шампанско.
-Хич не ми харесва тук.-каза сам на себе си.
.sebastian kydd
.sebastian kydd

Писане by sterling-al isidro- on Нед Фев 02, 2014 12:56 pm

Стерлинг се намираше в губеща позиция, от която и страна на шахматната дъска да погледнеше. Царят, някога неговият, сега съвсем чужд правеше шах, а матът бе допълнен от противниковия офицер. Все още не можеше да разбере от кои пешки бе - дали от белите, дали от черните...
Е, пешките също имаха свое незначително влияние, което бе да предпази царя, но именно тази бе решила, че няма да слугува на ничии интереси, освен своите. Имаше и такива пешки, а някои дори порастваха и ставаха царе. Не, ал Исидро не страдаше от предаващата се,по генетичен път, грандомания, която в рода им се бе изродила в нещо, което останалите наричаха деспотизъм, а южните монарси осъждаха вербално и дори юредически, просто си искаше свободата.
Малката черна птичка в кафеза нямаше вече да чурулика за своя господар.Имаше друг свят извън пределите на клетката от злато, който бе видяла, макар отново, дори в окови и той й се бе сторил много по примамлив със своите обрати.

Пешката напусна игралната дъска.
Скореца излетя от извън своят изящен затвор.

Не му беше приятен досадника от преди малко, ала Рашид бе дважди по-нелицеприятен и то в дългосрочен план, както се очертаваше.
В тълпата се разминаваше с велможи, които му се усмихваха смирено и го поздравяваха шепнешком.
Откри последния си пристан в другия край на залата, преглъщаш отказа му с чаша шампанско, което сигурно му се струваше горчиво. Беше с гръб и си говореше сам. Какво съвършено отчаяние.
- На никой не му харесва тук, затова и никой не остава. - отвърна той, включвайки се в неговия монолог и се намести до бедрото му, докосвайки го със своето. Грабна от ръката му чашата и я гаврътна на един дъх, което му даде завидна смелост, за да извърши последващото. Наведе се към непознатия плебей и го целуна. Дълбоко, пламенно, безкрайно.
sterling-al isidro-
sterling-al isidro-

Писане by .sebastian kydd on Пон Фев 03, 2014 1:45 pm

Понякога се плаша от празнотата,която виждам в очите,което не добре.Преди да излезна от нашата къща не мислех, че вечерта ще се развие по такъв забавен начин, ако някой наблюдаваше случващото щеше да умре от смях.Преди няколко секунди чуках най-красивата жена,която някога сте виждали.Та тя даже ми позволи да се изпразня в устата й,преглътна,да!Но това не е най-важното нещо.Позволяваше ми да правя всякакви извратени неща,които по-добре да не разказвам,защото ще ме вземете за някой психопат.Сега седя пред вратата на тоалетната,а даже не искам тя да излиза от там,защото щеше да ме притисне към стената с нейните „разговори след секс“. Преди обичах да разговарям с нея с часова,сякаш тя бе единствения човек ,които ме разбираше.Сега не беше така.Никой не ме разбираше.Никой.
Към мен се приближаваше господина-от-преди-малко,на който не искам да споменавам името.Нали бях досада?!Какво стана сега?Да не би да привлякох вниманието му?
-Ооо,здравей.Липсвах ли ти?
В следващия момент даже не знаех, какво се случва усетих как устните ни се сливат, как не можех да си поема въздух,целият изтръпнах.Не зная.Не зная.Не зная.Какво се случва?Защо ми харесваше?Отвращавам се от себе си.
-Махни се.-хванах го и го избутах.
Тръгнах към вратата,опитвайки се да избягам.Не можех да дишам.Да не би да получавам инфаркт?Да не би да умирам.Не усещах краката си.Не знаех къде съм,но не бях в балната зала.Краката ми ме отведоха на съвсем друго място.Спрях,за да си поема въздух и да изтрия сълзите от очите ми.
Държах се като някоя малко дете,което не знае дали му се играе или не.Това бе глупаво.Само едно нещо ме измъчваше:Дали някой ни е видял?
Какво щяха да си помислят хората за него?Все пак се целувах с мъж.
.sebastian kydd
.sebastian kydd

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите